PÁR SLOV O NÁS

Kvalitná móda pre všetky generácie

Udržujeme firemnú kultúru, rodinnú atmosféru a poctivý prístup tak, aby sme chodili do práce radi, a to sa odrážalo aj na spokojnosti našich zákazníkov.

Milujeme čo robíme

Chováme sa férovo, a to ako k našim zamestnancom, tak aj k zákazníkom. Tí sa môžu spoľahnúť, že u nás vždy nájdu kvalitný tovar za rozumnú cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby sa na nás naši kolegovia, zákazníci a partneri mohli spoľahnúť. Sami dôverujeme firme, ďalším členom tímu, ale aj sami sebe, pomáhame ostatným a vieme, že keď to budeme potrebovať, pomôžu oni nám.

Vieme čo robíme

Od samého začiatku našeho podnikania je našim cieľom a poslaním ponúkať zákazníkom kvalitný tovar, z ktorého budú mať radosť a splní ich očakávanie. Postupnými krokmi neustále vylepšujeme e-shop, rozširujeme ponuku o ďalšie kvalitné produkty, počúvame spätnú väzbu, pracujeme s kritikou a snažíme sa veci robiť lepšie ako predtým. Nie sme roboti, sme ľudia a sme tu pre vás.

LUXMODA.sk- štýlový obchod s panským, dámskym a detským oblečením

Prečo nakupovať u nás

Ponúkame Vám módu, štýl si vyberáte sami. Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom dámskeho, pánskeho oblečenia a doplnkov.

Móda, ako sme ju poznali, pominula. A to je dobrá správa. V súčasnosti nám oblečenie umožňuje vizuálne vyjadriť naše myšlienky a postoje. Ľudia dnes nosia presne to, v čom sa cítia sami sebou. Byť dobre oblečený nie je iba o dobrom oblečení. Je to vec sebavyjadrenia a charizmy, ktorú správne zvoleným oblečením dokážeme podčiarknuť. Sme presvedčení, že široký výber kvalitného ale najmä cenovo dostupného tovaru je to, čo naši zákazníci potrebujú. Nezameriavame sa na mainstream značky, našou výzvou je pre našich zákazníkov neustále vyhľadávať niečo špeciálne. Či už ste módnym fanatikom, alebo len potrebujete doplniť svoj šatník, sme tu pre Vás všade tam, kde sa pripojíte na internet. Z pohodlia vášho domova si u nás vyberiete z viac ako 10 000 kúskov, ktoré Vám vďaka našim usilovným zamestnancom budú čoskoro robiť radosť.

A ak by ste na ulici stretli niekoho naozaj dobre oblečeného, pravdepodobne je to niekto z nás alebo z našich zákazníkov 😊

SME TU PRE VÁS KAŽDÝ DEŇ

Pri predaji pracujeme na každom aspekte

3000+
PREDANÝCH PRODUKTOV
2500+
ŠŤASTNÝCH ZÁKAZNÍKOV