Zaujímavosti

8 tipov, ako nosiť biele tričko

Všimli ste si niekedy, ako často plníme naše skrine stále rovnakými kúskami, ktoré sa k sebe vôbec nehodia? V dnešnej dobe rýchlej módy je veľmi ľahké a lákavé kupovať si stále nové oblečenie. Nakoniec však rovnako stojíme pred plným šatníkom a riešime, čo na seba. Skúsme sa zamyslieť nad tým, či by nebolo lepšie naše oblečenie zredukovať a nechať si iba to ktoré máme radi a ktoré sa dá kombinovať. Toto rozhodnutie vám ušetrí nielen veľa miesta v skrini, ale pomôže aj životnému prostrediu.

Výbornou voľbou vášho premysleného a nadčasového šatníka je klasické biele tričko, ktoré je najuniverzálnejším kúskom oblečenia a môže tvoriť základ outfitov. Môžete ho kombinovať prakticky s čímkoľvek a vďaka tomu vytvoriť nepreberné množstvo kombinácií na rôzne príležitosti. Dá sa nosiť elegantne i nedbalo, k lodičkám či teniskám – všetko záleží na vašej nálade. Ide o to obliekať sa jednoducho a vypadať, čo najlepšie!

Skúste sa pri vymýšľaní komibnácií inšpirovať našimi tipmi.
1. tričko + rifle

Jedná sa nepochybne o najobľúbenejšiu kombináciu. Tričko môžete zastrčiť do nohavíc alebo spodný lem stiahnuť neformálne na uzol. Najlepšou voľbou na túto kombináciu sú rifle s vysokým pásom. Elegantný model vykúzlite, keď si k rifliam a tričku vezmete sako, lodičky a výrazný šperk.

2. tričko + farebná sukňa

K sukni nemusíte nosiť len blúzky. Tričko je perfektný výber. V tomto prípade sa nemusíte báť ani výrazných vzorov a farieb sukne, pretože s bielym tričkom nemôžete šlápnuť vedľa. Výrazné farby biele tričko krásne doplňuje, a preto je ideálnou voľbou. Ak zvolíte dlhú sukňu a výrazný doplnok, docielite zároveň elegantný vzhľad.

3. tričko + čierna sukňa

Klasická kombinácia, ktorá nikdy nesklame. Ak chcete vypadať měnej formálne, môžete model doladiť rifľovou bundou. Biele tenisky celý outfit pekne doladia.

4. tričko + nohavicový kostým

Tento outfit je výbornou voľbou do práce alebo na formálnejšie príležitosti. Kostým potom môžete doplnit nízkymi teniskami alebo lodičkami, záleží len na vás.

5. tričko + 3/4 nohavice

Ak vlastníte nohavice so skrátenou dĺžkou, doplňte ich bielym tričkom a zaujímavým ľahkým sakom. Získate ďalšiu módnu variáciu, ktorú môžete využiť do práce alebo na nákupy do mesta.

6. tričko + nohavice + šatka

Veľmi zaujímavý a príjemný outfit docielite, keď tričko doplníte farebnou šatkou. Tenisky potom dotvoria ležérny vzhľad. Na formálne príležitosti potom môžete tenisky vymeniť za lodičky.


7.
 tričko + nohavice s vysokým pásom

Skúsiť môžete aj nohavice s vysokým pásom, do ktorých tričko jednoducho zastrčíte a doplníte vypasovaným sakom.

8. tričko + šaty na ramienka

Máte v skrini šaty, ktoré majú veľmi hlboký výstrih alebo sú príliš odhaľujúce? Oblečte si pod ne biele tričko a získate originálnu kombináciu na bežné denné nosenie. Aby ste docielili čo najlepší efekt, voľte elastické tričko, ktoré vám bude pod šaty pekne obopínať postavu.

Klasické biele tričko by nemalo vo vašom šatníku chýbať. Je výborným doplnkom, vďaka ktorému môžete vytvoriť nepreberné množstvo módnych štýlov a kombinácií. Stojí za to si ho zaobstarať.